Jdi na obsah Jdi na menu
 Obrazek22.6.2008 - Hoby den na Kuksu - zajely jsme s Rendy slalom, a jízdu zručnosti. Mini parkur na který jsme byly nahlášené na 60cm (pro začátek naší "kariéry") jsme nakonec nemohly zajet, z důvodu Rendinyho kulhání na LZ.
Ráno jsem přijela s Niki a ségrou vlakem. Nakrmily jsme. Velké koně jsme dali do ohrady. A když přijela Marta tak jsme šli chystat věci na Hobby. Mezitím se to tady už i zalidnilo. A my kawbojky ( www.kawbojky-web.estranky.cz) jsme se pěkně opět vyřádily :D:D při blbnutí a nošení překážek a všeho možnýho.
Kolem 11:30 jsme si šly vyčistit koně, a nauzdit. A šly jsme nahoru na předvedení, které jsme si ještě připravily poprvé na louce. Předvedení probíhalo v pohodě. Rendy byla moc hodná, akorát byla hodně nabušená.
Po předvedení jsme šly na slalom. Ten proběhl také v pohodě. Před slalomem jsem Rendy opracovala v jízdráně, tak nebyla tak už nabušená...ale něco ještě málo tam bylo :D
Slalom jsme přešli, následovala jízda zručnosti. Ta proběhla bez opracování. Takže to bylo trošililililinku akčnější... ale zajely jsme to nad mé očekávání. Rendy se nebála skoro žádných strašáků. Nebála se ani velké duchny kteoru jsme musely přeskočit, ani překážky z pneumatik, ani bílého prostěradla které bylo položené na zemi a mělo se přejít krokem..a my..:D to přeskočily...naprosto rozvážně úplně bez jediného zaváhání :D:D
Ale malý prohřešek byla brána ze které visely pruhy bílé látky. Ale tak nakonec jsme to přešli v pohodě. Po té když nám bránu otevřeli, a Rendy viděla za bránu :)
Pak následovala pauza, a celé kolbiště se změnilo v parkur. Šla jsem Rendy nasedlat, a nauzdit, a došli jsme nahoru, a že si Rendy trochu opracuji, ale nasedla jsem, a už v kroku bylo poznat že Rendy kulhá. Zaklusala jsem, a opravud Rendy kulhala..takže jsem slezla, odsedlala, dala sedlo Tenorovi, a odcházela jsem s Rendy do stáje. Kde jsem ji odsedlala, oduzdila, a vyčistila ji kopyta jestli tam náhodou nemá něco vraženého. A neměla. Tak jsem šla Rendy nohu chladit. Za pomoci Leničky a p.Kučery jsme to zvládli naprosto krásně. Rendy jsme nohu chladili asi tak 8minut. Po té jsem Rendy dala do boxu, a čekala co bude dál, pak přišla Martina a snažily jsme se dovolat veterinářce, ale marně,...a pak p.černá scháněla kováře, ale nepodařilo se nám je také sehnat. Do rána noha prý více natekla. A ted čekáme až přijde kovář. Dále pak dopíši.

Fotky najdete co nejdříve ve fotoalbu